MUL-T-LOCK

mul-t-lock

Společnost Mul-T-Lock Ltd. působí v oblasti bezpečnostních systémů. Zabývá se vývojem a výrobou HIGH SECURITY mechanických zabezpečovacích zařízení: bezpečnostních zámků, cylindrických vložek, visacích zámků vč. speciálních aplikací, přídavných zámků, zámků pro automobilový průmysl, automatických strojů na výrobu klíčů a dalších. Své výrobky distribuuje po celém světě prostřednictvím desítky vlastních poboček, mezi něž patří i MUL-T-LOCK, divize společnosti ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o., a také prostřednictvím stovky národních distributorů v různých zemích světa. POWER brand Mul-T-Lock je žádaným artiklem u všech zámečnictví na celém světě.

Společnost Mul-T-Lock Czech&Slovakia, jako odštěpný závod skupiny ASSA ABLOY Czech & Slovakia, působí na trhu v ČR a SR již od roku 2003, toho času se sídlem v Praze (výroba i obchodní sídlo společnosti). Naše pozice na trhu je v segmentu HighSecurity, zkrátka všude tam, kde je dbáno na vysokou úroveň ochrany majetku či osob. Velice rozvinutý distribuční kanál profesionálních zámečníků a autorizovaných servisních středisek Mul-T-Lock po celé České a Slovenské republice je doplněn přímou distribucí bezpečnostních vložek a zámků k významným výrobcům bezpečnostních dveří.

Powerbrand MUL-T-LOCK s panáčkem Musclemana ve svém logu je zárukou té nevyšší úrovně zabezpečení a inovativního přístupu k novým výzvám. Krédem a vizí společností je rozhodně nabídnout tu nejvyšší kvalitu výrobků a služeb při ochraně majetku jak v rezidenčním, tak komerčním světě.