LittleJoy

Bezplatné poradenství 

Poradíme vhodné zámky a zabezpečení do vašeho bytu, domu nebo kanceláře

Výroba klíčů, servis, prodej zámků

Systém generálního klíče, sjednocení cylindrických vložek

Samozamykací zámky s vysokou bezpečností

Elektromechanické zámky Mul-T-Lock Entr pro vaši bezpečnost

košík je prázdný
Celkem 0,00 Kč

Můj účet

Vytvořit účet

Z naší nabídky

MUL-T-LOCK

mul-t-lock

Společnost Mul-T-Lock Ltd. působí v oblasti bezpečnostních systémů. Zabývá se vývojem a výrobou HIGH SECURITY mechanických zabezpečovacích zařízení: bezpečnostních zámků, cylindrických vložek, visacích zámků vč. speciálních aplikací, přídavných zámků, zámků pro automobilový průmysl, automatických strojů na výrobu klíčů a dalších. Své výrobky distribuuje po celém světě prostřednictvím desítky vlastních poboček, mezi něž patří i MUL-T-LOCK, divize společnosti ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o., a také prostřednictvím stovky národních distributorů v různých zemích světa. POWER brand Mul-T-Lock je žádaným artiklem u všech zámečnictví na celém světě.

Společnost Mul-T-Lock Czech&Slovakia, jako odštěpný závod skupiny ASSA ABLOY Czech & Slovakia, působí na trhu v ČR a SR již od roku 2003, toho času se sídlem v Praze (výroba i obchodní sídlo společnosti). Naše pozice na trhu je v segmentu HighSecurity, zkrátka všude tam, kde je dbáno na vysokou úroveň ochrany majetku či osob. Velice rozvinutý distribuční kanál profesionálních zámečníků a autorizovaných servisních středisek Mul-T-Lock po celé České a Slovenské republice je doplněn přímou distribucí bezpečnostních vložek a zámků k významným výrobcům bezpečnostních dveří.

Powerbrand MUL-T-LOCK s panáčkem Musclemana ve svém logu je zárukou té nevyšší úrovně zabezpečení a inovativního přístupu k novým výzvám. Krédem a vizí společností je rozhodně nabídnout tu nejvyšší kvalitu výrobků a služeb při ochraně majetku jak v rezidenčním, tak komerčním světě.

Naše značky

V našem obchodě naleznete produkty těch nejrenomovanějších značek.

O nás

Poskytujeme zámečnické služby v Praze, zámečnictví, prodej, servis a poradenství. Otevírání zámků a montáž bezpečnostních dveří a zabezpečení domácnosti, kanceláře, systém generálního klíče, řezání klíčů, otevírání bezpečnostních zámků, opravy či sjednocení cylindrických vložek a další zámečnické služby.

Kontaktujte nás

SERVIS:
+420 725 455 945

info@littlejoy.cz 

E-SHOP:
+420 725 455 945

info@littlejoy.cz

LittleJoy spol. s r.o.

OC Park Hostivař
Švehlova 1391/32
Praha 10, 102 00