LittleJoy

Bezplatné poradenství 

Poradíme vhodné zámky a zabezpečení do vašeho bytu, domu nebo kanceláře

Výroba klíčů, servis, prodej zámků

Systém generálního klíče, sjednocení cylindrických vložek

Samozamykací zámky s vysokou bezpečností

Elektromechanické zámky Mul-T-Lock Entr pro vaši bezpečnost

košík je prázdný
Celkem 0,00 Kč

Můj účet

Vytvořit účet

Z naší nabídky

FAB

fab-logo

Značka FAB má za sebou více než stoletou historii. Kolikrát se asi klíč s hlavou psa v logu otočil v zámku? Kolik  klíčů se nešťastnou náhodou ztratilo a kolik lidí si oddechlo, když ten svůj nakonec přece jen našlo v kapse?

Generace lidí spoléhaly na kvalitu výrobků se značkou FAB. O tom, jak moc jim přirostla k srdci, svědčí sám výraz "fabka", který zdomácněl v hovorové řeči a nakonec se do stal i do oficiálních slovníků současné češtiny vedle dalších slov vytvořených podle legendárních značek - botasek, wafek či karmy.

Značka FAB je tu i v 21. století. Díky stoleté tradici rozumí potřebám svých zákazníků a neustále přináší nová řešení v oblasti dveřního vybavení a ochrany majetku. Technologický vývoj jde dopředu, zabezpečovací systémy se zdokonalují a fabka jako synonymum kvality, na kterou se dá spolehnout, zůstává.

Naše značky

V našem obchodě naleznete produkty těch nejrenomovanějších značek.

O nás

Poskytujeme zámečnické služby v Praze, zámečnictví, prodej, servis a poradenství. Otevírání zámků a montáž bezpečnostních dveří a zabezpečení domácnosti, kanceláře, systém generálního klíče, řezání klíčů, otevírání bezpečnostních zámků, opravy či sjednocení cylindrických vložek a další zámečnické služby.

Kontaktujte nás

SERVIS:
+420 725 455 945

info@littlejoy.cz 

E-SHOP:
+420 725 455 945

info@littlejoy.cz

LittleJoy spol. s r.o.

OC Park Hostivař
Švehlova 1391/32
Praha 10, 102 00