EVVA

evva-logo-min

EVVA je rakouská rodinná firma a v evropském měřítku jeden z předních výrobců zabezpečovací techniky - jak mechanické tak i elektronické. Nabízí celkové integrované řešení v souladu s Vašimi požadavky na ochranu. 

V roce 1919 se spojují tři inženýři, aby založili institut pro výzkum a praktickou aplikaci "Erfindungs-Versuchs-Verwertungs-Anstalt" (EVVA) Není ještě úplně jasné, na jaké výrobky se budou specializovat. Ale již v roce založení byl pro zakladatele významný požadavek na vynalézavost a uskutečňování nových myšlenek. Rok 1937, bezpečnost je kvůli době krize pro lidí zvláště významná. EVVA získává na visací cylindrický zámek první patent . Tím byl vytčen směr specializace na zabezpečovací techniku. 

Inovativnost z tradice. Tato původní myšlenka vynalézavosti, výzkumné činnosti a praktické aplikace, po které je fa EVVA pojmenována, se ještě dnes odráží ve firemní filozofii. Samostatný vývoj a výroba inovativních výrobků je neoddělitelnou součástí naší podnikatelské vize. EVVA má v současné době nahlášeno více než 200 národních a mezinárodních patentů. EVVA je tak již více než 90 let symbolem pro bezpečí.