LittleJoy

Bezplatné poradenství 

Poradíme vhodné zámky a zabezpečení do vašeho bytu, domu nebo kanceláře

Výroba klíčů, servis, prodej zámků

Systém generálního klíče, sjednocení cylindrických vložek

Samozamykací zámky s vysokou bezpečností

Elektromechanické zámky Mul-T-Lock Entr pro vaši bezpečnost

košík je prázdný
Celkem 0,00 Kč

Můj účet

Vytvořit účet

EVVA

evva-logo-min

EVVA je rakouská rodinná firma a v evropském měřítku jeden z předních výrobců zabezpečovací techniky - jak mechanické tak i elektronické. Nabízí celkové integrované řešení v souladu s Vašimi požadavky na ochranu. 

V roce 1919 se spojují tři inženýři, aby založili institut pro výzkum a praktickou aplikaci "Erfindungs-Versuchs-Verwertungs-Anstalt" (EVVA) Není ještě úplně jasné, na jaké výrobky se budou specializovat. Ale již v roce založení byl pro zakladatele významný požadavek na vynalézavost a uskutečňování nových myšlenek. Rok 1937, bezpečnost je kvůli době krize pro lidí zvláště významná. EVVA získává na visací cylindrický zámek první patent . Tím byl vytčen směr specializace na zabezpečovací techniku. 

Inovativnost z tradice. Tato původní myšlenka vynalézavosti, výzkumné činnosti a praktické aplikace, po které je fa EVVA pojmenována, se ještě dnes odráží ve firemní filozofii. Samostatný vývoj a výroba inovativních výrobků je neoddělitelnou součástí naší podnikatelské vize. EVVA má v současné době nahlášeno více než 200 národních a mezinárodních patentů. EVVA je tak již více než 90 let symbolem pro bezpečí.

Naše značky

V našem obchodě naleznete produkty těch nejrenomovanějších značek.

O nás

Poskytujeme zámečnické služby v Praze, zámečnictví, prodej, servis a poradenství. Otevírání zámků a montáž bezpečnostních dveří a zabezpečení domácnosti, kanceláře, systém generálního klíče, řezání klíčů, otevírání bezpečnostních zámků, opravy či sjednocení cylindrických vložek a další zámečnické služby.

Kontaktujte nás

SERVIS:
+420 725 455 945

info@littlejoy.cz 

E-SHOP:
+420 725 455 945

info@littlejoy.cz

LittleJoy spol. s r.o.

OC Park Hostivař
Švehlova 1391/32
Praha 10, 102 00